Cumartesi, 24 Temmuz 2021
Kurumsal Çözümler
PDF Yazdır e-Posta

İşletmenizde iş üretebilmek için kullandığınız bilgisayar sistemleri, çevre birimleri ve tüm elektronik ekipmanlarınızda oluşan en ufak bir sorun hem personelinizin hem de işletmenizin vakit ve iş kaybına yol açarak ticari zararlara neden olmaktadır. Sorun ortaya çıktığında sorunu çözmek değil, sorunun oluşmasına engel olmak bu zararları tamamen ortadan kaldıracaktır.

Bunun en geçerli ve ekonomik yolu Bakım Anlaşması yapmaktır.

Kurumsal Bakım Anlaşması Ne Tür Hizmetleri Kapsar?

Kurumsal Bakım anlaşması süresince NEO-SER Bilgisayar, müşterilerine yerinde 24 saat servis desteği kapsamında aşağıda ki hizmetleri sunmaktadır.

  • İşletmelerinizde iş üretebilmek için kullandığınız tüm elektronik ekipmanlarınız, bilgisayar sistemleriniz ve çevre birimleri için üç ayda bir kez periyodik bakım;
  • Otomatik yedekleme sistemi (günlük, haftalık, aylık, manuel );
  • 24 saat telefon desteği;
  • Elektronik devre kartları, bilgisayar, notebook, yazıcı, monitör, taratıcı, çizici ve elektrik alan tüm çevre ürünlerinin ücretsiz onarımı (parça hariç)

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Geçerlilik Süresi Nedir?

Kurumsal Bakım Anlaşması 1(bir) yıllık süreler halinde yapılmaktadır. Karşılıklı olarak bu süre artış gösterebilmektedir.

Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajı Nedir?

Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz en öncelikli müşterilerimizdir. Telefon, Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müşteri sorunları anlaşma şartları çerçevesinde giderilir.

Müşterilerimiz, donanımları bozulduğu için, iş kaybına uğramazlar, ek hiçbir ücret ödemeden, verilerinin yedekleri her zaman alınır, teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar, gereksinim duyulacak diğer donanım ürünlerini aldıklarında çok özel ödeme koşulları ve indirimler almaya hak kazanacaklardır.